logo
May the "efficiency" be with you.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital Performans Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta Pazarlaması

Çevrimiçi Durum analizi

Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Genç ve dinamik ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

(0212) 800 7986

info@hamlinmcgill.com

Serdar-ı Ekrem Cd. No:15, Beyoğlu, İstanbul

(0212) 800 7986

Serdar-ı Ekrem Cd. No:15, Beyoğlu, İstanbul

Yukarı
Sosyal Medya

Reklamcılığı

Adwords, dünyanın en büyük veri işleme sistemlerinden birine sahiptir. Kullanıcılarının verilerini işleyip onları tanıyan Google, Adwords aracı ile reklamverenlerin karşısına çıkarır. Müşteri aradığı şeyi bulurken, reklamveren de aradığı müşteriyi. Sosyal medya reklamcılığı bu döngüde devam eder.

q
adwords
adwords
adwords

KİTLENİZİ BULALIM

Google Adwords reklamcılığında ve aslında dijital reklamcılıkta en kilit nokta doğru kitleyi yakalamaktadır. Eğer Türkiye'de sattığınız ürün ya da hizmeti arayan 100 kişi varsa, bu 100 kişiyi en hızlı şekilde bulmaya ve bulmak için uygulamanan yöntemlere Adwords reklam optimizasyonu denilir.

Analizin Gücüne İnanın!

E-ticaret ya da kurumsal bir iş yapıyor olun fark etmez, artık herkes dijitalde var olmak zorunda ve doğru reklam vermek durumunda. Hamlin & McGill, bu alanda tecrübeli ekibiyle sizin için bu işlemleri yürütür ve kısıtlı bütçenizin doğru kitlelere harcanmasını sağlar.

0.33% CTR

10%'dan düşük CPA

136% ROI

Zaman ve Paranızı Kurtarın

Zaman ve para bu hayattaki en değerli şeyler. İşinizi büyütmek için eğer sonsuz zaman ve paranız yoksa dikkatli hareket etmelisiniz ve sizin için doğru olan sosyal medya reklamcılığı ajansını seçmelisiniz.

Analiz İste