logo
May the "efficiency" be with you.

E-Ticaret Danışmanlığı

Dijital Performans Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta Pazarlaması

Çevrimiçi Durum analizi

Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Genç ve dinamik ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

(0212) 800 7986

info@hamlinmcgill.com

Serdar-ı Ekrem Cd. No:15, Beyoğlu, İstanbul

(0212) 800 7986

Serdar-ı Ekrem Cd. No:15, Beyoğlu, İstanbul

Yukarı
Kurumsal

Web Tasarımı

Kurumunuz için marka kimliğinize uygun, modern internet siteleri tasarlıyoruz. Bu web siteleri, SEO ve diğer dijital pazarlama organlarına uyumlu altyapıya sahip olur ve sektörünüzde dijital yükselişiniz kolaylaşır.

SİTENİZİ YAPALIM

Kurumsallık ve dijitalleşme bir bütündür. Dijitalleşme süreçlerinizi destekleyecek kurumsal kimliğinize uygun web siteleri tasarlıyoruz.

SEO Temelli

Sitenizi tasarlarken, tasarımın ötesinde altyapıyla ilgileniyoruz ve kategorizasyon, URL yapısı tamamen SEO ve müşteri deneyimi odağında geliştiriliyor.

Mobil Uyumlu | Responsive

Günümüzde web sitesi tasarımında en önemli konu responsive yani mobil uyumluluk. Web trafiğinin %80'leri artık mobilden geliyor ve tüm mobil cihazlara ve ekranlara uyumlu bir siteniz yoksa bir web siteniz yok demektir. Kurumsal web sitenizi tasarlarken mobil tasarıma öncelik veriyoruz.

Modern Web Siteniz Olsun

Web sitesi trendleri o kadar hızlı değişiyor ki yakalamak çok kolay değil. Bizler sizin ihtiyacınız ve beklentiniz doğrultusunda 2020 web tasarım trendlerine uygun şekilde tasarımlar yapıyoruz. UX-UI tarafında tecrübeli ekibimiz, en modern web sitesi tasarımlarını sizin için tasarlar ve uygular. Eğer siz de komple bir kurumsal web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişime geç